Google Web Designer

Google Mobil Reklam ve Grafik Tasarım Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.8 MB
  • Version 2013
  • Dil İngilizce
  • Firma Google
HTML 5 teknolojisi ile gelişmiş yerleşik bir hareketli mobil reklam hazırlama yazılımı olan Google Web Designer yazılımı sayesinde entegre görsel ve kod arayüzünü kullanarak web sitelerinde yayınlamak istediğiniz animasyonlu reklam tasarımını profesyonel

HTML 5 teknolojisi ile gelişmiş yerleşik bir hareketli mobil reklam hazırlama yazılımı olan Google Web Designer yazılımı sayesinde entegre görsel ve kod arayüzünü kullanarak web sitelerinde yayınlamak istediğiniz animasyonlu reklam tasarımını profesyonel bir şekilde yapabilirsiniz.

Son derece gelişmiş bir arayüze sahip olan yazılımda bulunan ve kolay kullanımlı çizim araçları sayesinde 3 boyutlu nesneleri kullanarak içerik oluşturabilir, metinleri 3 boyutlu hale getirerek görsel anlamda sayfalarınızı daha etkili olacak reklamları  oluşturabilirsiniz. Ayrıca yazılımda bulunan zaman çizelgesini kullanarak nesnelere animasyonlar uygulayabilir, resim galerileri, reklam ağ araçları, videolar gibi bileşenleri ekleyerek içerik kütüphaneleri oluşturabilirsiniz.

Programda bulunan ve tasarım için kullanabileceğiniz kod görünümünde daha az hata ile tasarımlarınızı yapabilir, dizim ve otomatik kod tamamlama özelliğini kullanarak hatalarınızı tespit edebileceğiniz gibi CSS, JavaScript ve XML dosyaları oluşturabilirsiniz.

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz yazılımda daha pek çok tasarım aracını bulabilir ve keşfedebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Google Web Designer indir
DİĞER SÜRÜMLER